Płatności

W AmeliaLine dbamy o to, aby każdy mógł opłacić zamówienie tak – jaki lubi, i odebrał przesyłkę w najwygodniejszy dla siebie sposób. Sprawdź wszystkie dostępne rozwiązania dotyczące płatności i dostawy. Możesz opłacić przesyłkę szybkim przelewem on-line, przelewem tradycyjnym lub za pobraniem. Możesz zamówić przesyłkę kurierską lub paczkomatową, wybór należy do Ciebie.

Płatność przelewem tradycyjnym - przedpłata
Możesz skorzystać z płatności za zamówienie wybierając opcję przelewu tradycyjnego. Po dokonaniu zakupów, otrzymasz potwierdzenie do złożonego zamówienia, a w nim wszystkie niezbędne informacje do wykonania przelewu.
BlueMedia
Dzięki współpracy z operatorem Blue Media, po złożeniu swojego zamówienia w kilka sekund przeniesiesz się na stronę swojego banku, z której bezpiecznie i wygodnie wykonasz przelew. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie i ciesz się szybkimi zakupami.
Płatność za pobraniem
Wybierz płatność za pobraniem, jeżeli taka forma płatności jest dla Ciebie najwygodniejsza. Złóż zamówienie zaznaczając tą formę płatności, i zapłać wygodnie kurierowi, przy odbiorze przesyłki.